Помер 17-річний студент з Волині, який боровся з раком печінки


Помер 17-річний Анатолій Бойко із Малої Глуші, який боровся із раком печінки.

Сімнадцятирічний хлопець навчався у Любешівському технічному коледжі Луцького НТУ. Та страшне захворювання надто рано зупинило його життя, пише газета Нове життя.

Коли ж різні ЗМІ Волині опублікували клич про допомогу у лікуванні цьому хлопцеві, люди з усіх куточків області, країни почали відгукуватися на біду і пересилати кошти родині. За це мама Анатолія Лариса Михайлівна та вся родина щиро вдячні.

А ще жінка повідомила, що частина зібраних грошей залишилася. Тож 6 тис. 700 доларів, 150 євро, 1 тис. злотих вона передала онкохворому Андрійку Нестеруку із с. Погулянка.

Нагадаємо, у серпні минулого року 13-річному Андрію поставили діагноз мієлодиспластичний синдром. У грудні 2018 Андрієві пересадили кістковий мозок. Мамі хлопчика не вистачало коштів на закриття рахунку за операцію та на реабілітацію.

Ще 50 тисяч гривень мама померлого Анатолія планує віддати іншим онкохворим діткам Любешівського району.

Крім того, за словами Лариси Михайлівни, у них залишилися препарати, які приймав син. Зокрема, є ліки «Нексавар». Тож жінка закликає тих, кому, можливо, він потрібен, звертатися до неї.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/pomer-17-richnyy-volynianyn-iakyy-borovsia-z-rakom-pechinky/” Об этом сообщает bombi-no.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя