Столична підземка працює у звичайному режимі: вибухівки не виявлено

Столична підземка працює у звичайному режимі: вибухівки не виявлено
У київському метрополітені вибухонебезпечних предметів не виявлено Об этом сообщает assignment.in.ua со ссылкой на СМИ.


Київський метрополітен після перевірки повідомлення про мінування працює у звичайному режимі. Про це повідомляє пресслужба комунального підприємства «Київський метрополітен».


«Станцію «Театральна» перевірено, вибухонебезпечних предметів не виявлено. Станцію та пересадку на «Золоті ворота» відчинено для пасажирів», — йдеться в повідомленні.Нагадаємо, сьогодні близько 10-ї години станції метро «Хрещатик» були закрити через анонімний дзвінок про мінування. Ці станції, а також відповідні пересадки були зачинено для пасажирів.


Близько 10:40 станцію метро «Арсенальна» закрили на вхід через велику кількість пасажирів, які підіймалися з підземки на вихід. Усі ескалатори на станції «Арсенальна» працювали на підйом у зв‘язку зі збільшенням пасажиропотоку.


Станом на 12-ту годину станцію метро «Хрещатик» перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів, нічого не виявлено. Станцію та пересадку на «Майдан Незалежності» відчинено для пасажирів у звичайному режимі.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/stolichna-pidzemka-pracyuje-u-zvichaynomu-rezhimi-vibuhivki-ne-viyavleno-636974.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя